IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Regulamin

Go down 
AutorWiadomość
Wszechmocny
Administrator
avatar

Liczba postów : 17

PisanieTemat: Regulamin    Sro Sie 13, 2014 3:17 pm


Regulamin Czerwonej bramy1. Jest to forum o tematyce Yaoi, w zawiązku z czym postacie mogą być wyłącznie płci męskiej.

2. Każdy nowy użytkownik jest zobowiązany do założenia karty postaci, zgodnej z zamieszczonym wzorem, który znajduje się w wątku "Wzór karty postaci". Karty będą akceptowane przez Administratora w możliwie najkrótszym czasie. Bez uprzedniej zgody Administratora nie wolno rozpoczynać pisania w wątkach, a jednym z warunków akceptacji karty są uzupełnione pola w profilu.

3. Każde konto musi posiadać avatar o wymiarach 250x400 px, który będzie odzwierciedlał opis wyglądu. Konta, pozostające bez emblematu przez dłuższy okres czasu będą usuwane. Obrazek nie może przedstawiać powszechnie znanych z mediów postaci, to znaczy aktorów, piosenkarzy, celebrytów. Dozwolone są wizerunki postaci z anime i fantasy, jednak należy zwracać uwagę, żeby nie zdublować istniejącego już na forum avatara. Można zarezerwować jeden wygląd na postać z możliwością zmiany wizerunku po wyjaśnieniu metamorfozy w fabule.
Sygnatura nie może być szersza niż 400 px.

4. Loginem musi być imię, nazwisko lub pseudonim postaci. Nie może on zawierać cyfr i innych znaków, nie będących literami. Zabronione jest używanie imion i nazwisk istniejących już na forum. Można to sprawdzić w odnośniku 'Użytkownicy' znajdującym się w menu, umieszczonym tuż pod bannerem głównym. Nie wolno również, tak jak w przypadku avatara, użyć imienia i nazwiska aktorów, piosenkarzy czy celebrytów.

5. Dłuższe nieobecności muszą zostać zgłoszone w wątku o 'Nieobecnościach' lub bezpośrednio u Administratora w prywatnej wiadomości. W innym wypadku konto zostanie zawieszone po dwóch tygodniach nieaktywności, a po miesiącu usunięte.

6. Posty powinny być rozbudowane, pisane wyłącznie w 3 osobie, w miarę możliwości z zachowaniem zasad pisowni w języku polskim i z uwzględnieniem interpunkcji. Zakazane jest używanie kolorów.
Jedynie osoby zarządzające forum maja prawo do używania kolorów podczas edycji postów.

7. Zabrania się przebywania postacią w dwóch miejscach na raz. Gdy opuszczamy lokalizację pod postem piszemy [z/t] sygnalizując, że akcja w tym temacie została zakończona lub w poście jasno dajemy do zrozumienia, że postać opuściła miejsce. Nie wolno również przerywać akcji innym użytkownikom oraz pisać w mieszkaniach bez zgody lokatora.

8. Dozwolone są gwałty i przemoc fizyczna, jednak nie wolno zabić postaci. Inaczej jest w przypadku, kiedy user zabijanej postaci zgodzi się na to. Musi to zostać zgłoszone do jednostek zarządzających forum.

9. Można zakładać nowe tematy w wątkach bez uprzedniego zgłoszenia tego do do Administratora lub Moderatora, jednak ci mają prawo do kontrolowania słuszności jego utworzenia. Pierwszy post musi być możliwie szczegółowym opisem miejsca. Nie wolno dublować tematów. Jeżeli nie jesteś pewny, czy możesz utworzyć nowy wątek, zgłoś się do Administratora.
Uwaga! Tematy utworzone w wątku "Czerwona Brama [podziemia]" będą usuwane.

10. Dozwolona liczba kont przypadająca na jedno IP to 2. Każde następne będzie usuwane. Ponadto oba konta muszą być aktywne i zadbane. Możliwe są negocjacje o dodatkowe konta, jednakże zgodę wyrazimy tylko i wyłącznie w momencie, kiedy będziemy mieli pewność, że pozostałe konta prowadzone są sumiennie.

11. Jako potwierdzenie przeczytania regulaminu i jego akceptacji, należy wpisać słowo 'Chaos' pod treścią karty postaci. W innym wypadku akceptacja nie zostanie zrealizowana.

12. Złamanie któregokolwiek punktu regulaminu skutkuje ostrzeżeniem. Po trzech ostrzeżeniach następuje nałożenie na konto bana czasowego. Kolejny jest ban na IP uniemożliwiający logowanie się z któregokolwiek konta.

13. Regulamin może ulec zmianie, o których Użytkownik zostanie poinformowany.


Chatbox1. Regulamin ogólny dotyczy również CB.

2. Wszystkich obowiązuje kultura - nie ubliżaj innym, wszelkie kłótnie prosimy przenieść poza ramy czatu.

3. Dozwolone jest pisanie fabularne bez ograniczeń, jednak należy uwzględnić obecność wszystkich zgromadzonych na CB i dostosować się do ich upodobań. Nie ignoruj!

4. Nie nadużywaj wulgaryzmów, CapsLk, rażących wzrok kolorów.

5. Nie spamuj linkami, reklamami.

6. Za niestosowanie się do regulaminu lub upomnień Administracji, Użytkownik może zostać wyrzucony z CB lub permanentnie stracić możliwość użytkowania czatu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://red-gate.forumpolish.com
 
Regulamin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czerwona Brama :: Organizacja :: Regulaminy-
Skocz do: