IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Relacje pilnie poszukiwane

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Wszechmocny
Administrator
Wszechmocny


Liczba postów : 17

Relacje pilnie poszukiwane Empty
PisanieTemat: Relacje pilnie poszukiwane   Relacje pilnie poszukiwane EmptyPon Paź 13, 2014 6:40 pm

Zapewne szeroki wachlarz różnorodnych relacji wzbogaci nie tylko samą fabułę, ale również i rozwój Waszych postaci. Jeżeli macie pomysł na siebie, a są Wam potrzebni do tego inni ludzie, to zaproponujcie więzi, których poszukujecie.
Powrót do góry Go down
https://red-gate.forumpolish.com
Cain
Administrator
Przewodniczący Rady
Cain


Liczba postów : 20

Relacje pilnie poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Relacje pilnie poszukiwane   Relacje pilnie poszukiwane EmptyPon Paź 13, 2014 6:54 pm

Jeżeli ktoś pragnie stworzyć postać w oparciu o relacje z nieco "dziwnym" demonem, to jestem w stanie zaproponować kilka opcji, które być może zainteresują.

1. Niewolnika - lecz nie będzie to typowa relacja pan-sługa, Cain nigdy nie posiadał podległej mu osoby, więc zapewne nie do końca wiedziałby, jak się z takim osobnikiem obchodzić. Na żadne czułości, pieszczoty, czy zbliżenia też nie byłoby co liczyć [chyba, że ktoś uparłby się inaczej/zaproponował inne rozwiązanie], tak więc w tych kwestiach nadal byłby "wolny" w swój dziwny, pokręcony sposób i spokojnie mógłby nawiązywać inne relacje.
Chciałbym, by była to osoba, która coś wniesie do fabuły i była dość nietuzinkowa.

2. Przyjaciela - tutaj stawiam na dowolność. Może to być ktoś cichy, głośny, skromny, przebojowy, demon, anioł, człowiek. Nie musi to być też osoba pochodząca z Bramy.

3. Informatorów - tacy właśni szpiedzy to miła rzecz. Trzeba wiedzieć, co się dzieje w mieście oraz w Czerwonej Bramie.

4. Wroga - kogoś, kto nie przepadałby za Cainem, uważał, że nie nadaje się on do powierzonej mu roli Przewodniczącego Rady Stowarzyszenia lub mieli zatarczki na innym tle, jestem w stanie je też wymyślić.

5. Partnera - kogoś nietuzinkowego, lecz nie typowe "uke". Wygląd, rasa znaczenia nie mają, lecz tutaj więcej szczegółów na PW.
Powrót do góry Go down
Varbin

Varbin


Liczba postów : 16

Relacje pilnie poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Relacje pilnie poszukiwane   Relacje pilnie poszukiwane EmptyWto Paź 14, 2014 6:26 pm

Robię niewolnika i szukam dla mojej postaci pana, który pozwalał by mu na przebieranie się za dziewczynę, gdyż robię trapa.
Powrót do góry Go down
Antheir

Antheir


Liczba postów : 4

Relacje pilnie poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Relacje pilnie poszukiwane   Relacje pilnie poszukiwane EmptyPon Paź 20, 2014 7:30 pm

A więc.. By postać nie leżała i nie kurzyła się poszukuję:

1.Wroga - kogoś, najlepiej z Czerwonych, kto będzie nikczemnie psuł wszelkie plany Antheira lub po prostu.. Swoim charakterem doprowadzał do tego, że w końcu stanie się wrogiem. Mogłaby być to też osoba z Ruchu, jednak uważam, że tam jako takiej rywalizacji nie powinno być.. Chyba, że na tle przekonań, co do tego, jak powinno się walczyć i czy ten cały ktoś tam ważny istnieje..
2. Przyjaciela - tu zostawiam całkowitą dowolność, co do organizacji,rasy i cholera wie czego jeszcze. Jakąś relacje można wymyślić, prawda?
Powrót do góry Go down
Aaron

Aaron


Liczba postów : 2

Relacje pilnie poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Relacje pilnie poszukiwane   Relacje pilnie poszukiwane EmptyPon Sty 05, 2015 4:44 pm

Aaron jest dość dziwnym osobnikiem, więc trzeba mieć to na uwadze kiedy zdecydujecie się na jedną z poniższych posad, najlepiej przeczytać KP.Głównym punktem w mojej fabule będzie Ruch i jego działalność, dążenie do jak największego chaosu.

1. Współlokator - Osoba kompetentna, najlepiej znająca się na komputerach, hackerstwie i tym podobne. Nie może być to inna rasa niż człowiek ( w KP dowiecie się dlaczego ) oraz zdecydowany charakter, silne ciało aby mógł się w razie czego sam obronić, życie jakie będą prowadzić nie będzie sielanką.  

2. Informator - Wtyczka która będzie wiedzieć prawie wszystko co się dzieje w bramie i nie tylko. Musi mieć dużo znajomości aby ułatwiał kontakt i załatwienie niektórych spraw. Tu nie mam innych wytycznych co do wyglądu i charakteru, zapewne będą nas łączyć jedynie stosunki biznesowe.

3. Wróg - Demon, najlepiej średnio postawiony, aby nie mógł go zabić za pierwszym razem ale też żeby mógł z nim się spotkać w normalnych okolicznościach. Nie ograniczam się jedynie do jednej osoby, w końcu Aaron chce się przeciwstawić wszystkim w tym miejscu.

4. Anioł - Dumny, czysty anioł. Podpora emocjonalna Aarona, nie będą nas łączyły jakieś wielkie stosunki, jedynie rozmowa. Aaron musi mieć jakiś jeden promyk nadziei w tym całym burdelu.

5. Znajomy przechodzień - od czasu do czasu wartowałoby wpaść na kogoś znajomego na ulicy albo w parku.

6. Partnerzy - Inne osoby związane z Ruchem, nie musza koniecznie do niego należeć, mogą po protu chcieć mu pomóc. Mają jeden cel i nad nim będą pracować.

Pomimo głównego wątku fabuły, będą również poboczne, jakieś wakacje albo mniejsze historie, mogę się dostosować w końcu będziemy pisać to we dwoje. Trochę jeszcze nie jestem zapoznany z forum, muszę się do niego przyzwyczaić, ale mam nadzieje że będzie ciekawie. Zapraszam do wspólnej zabawy, let's have fun
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Relacje pilnie poszukiwane Empty
PisanieTemat: Re: Relacje pilnie poszukiwane   Relacje pilnie poszukiwane Empty

Powrót do góry Go down
 
Relacje pilnie poszukiwane
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Relacje Quieta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czerwona Brama :: Organizacja :: Ogłoszenia :: Ogłoszenia ogólne-
Skocz do: